Maija beigās noslēdzās nodarbības vācu valodā  iesācējiem A1 un grupā ar priekšzināšanām B1. nodarbības pasniedza mūsu brīnišķīgā  pedagoģe Jeļena Semenova, kura  ar lielāko prieku sniedza savas zināšanas un, protams, arī palīdzēja, ne tikai, sekmīgi apgūt vācu valodu, bet arī iemīlēt to.

Jūtamies gandarīti par pedagoģes ieguldīto darbu, jo mūsu skolēni dalījās savos iespaidos apgalvojot, ka nodarbību laikā valdīja ļoti draudzīga un silta atmosfēra, bailes runāt vācisķi nu ir pazudušas. Nodarbību laikā tika sniegts ļoti izsmeļošs mācību materiāls, kurš bija saprotams katram no mums!  Mācīšanās sagādāja prieku un gandarījumu, kā arī mudināja vēl vairāk iedziļināties vācu valodas apguvē. WhatsApp grupā saņēmām ļoti daudz noderīgu video materiālu, kuri palīdzēja veiksmīgi nokārt eksāmenu, kā arī iegūt vēlamo rezultātu. Lielākā daļa mūsu studentu ir izteikuši vēlmi turpināt mācīties vācu valodu un noteikti izmantos biedrības ERFOLG piedāvātās programmas.

Katrs skolēns ieguva sertifikātu un nenovērtējamas zināšanas, kuras turpmāk veiksmīgi pielietos ikdienā sazinoties ar draugiem, radiem, apgūtās valodas zināšanas palīdzēs arī darba meklējumos.

Lepojamies ar mūsu absolventiem, kuri veiksmīgi ir apguvuši vācu valodas kursu un ieguvuši nepieciešamās zināšanas, lai sasniegtu savus mērķus, kā arī  lietderīgi pielietotu savas valodas prasmes ikdienā.

Pateicamies mūsu studentiem par uzticību, kā arī Gētes institūtam Rīga par atbalstu kursu organizēšanā!

Ja arī Tu vēlies ar prieku apgūt vācu valodu, tad raksti mums FB Erfolg Biedrība vai zvani  +371 22329443. Pieteikumu valodas apguvei vari aizpildīt arī tiešsaistē http://ej.uz/deutschkurs

Novēlam vieglumu, prieku un drosmi šajā neticamajā ceļā!

By ERFOLG

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *